کنترل کننده جریان آب سری های 110 و 310: نسل جدید ، ظاهر آشنا

1400/7/11
کنترل کننده جریان آب سری های 110 و 310: نسل جدید ، ظاهر آشنا

توسعه مجدد یک محصول شناخته شده در سطح جهان با یک نقطه فروش منحصر به فرد به یک تیم خوب و صبر زیاد نیاز دارد. وقتی مرحله بهینه سازی به پایان رسید، این بهترین استدلال برای کاری است که ارائه شده است. از اکتبر سال گذشته، سری جدید کنترل کننده جریان آب 110 و 310 ازWITTMANN در دسترس است. بیش از 40 سال که کنترل کننده های جریان آب از شرکت WITTMANN بخشی از تجهیزات استاندارد برای هر نوع دستگاه تزریقی بوده اند. با بیش از 500,000 دستگاه فروخته شده است و مدتهاست که بی نظیرهستند. مدل های قبلی سری 101 و 301 برای چندین دهه کاربران راضی در سراسر جهان داشته است. آنها برای توزیع آب خنک کننده و خنک سازی قالب ها و همچنین مناطق خاصی در داخل ماشین های تزریق، مانند منطقه تغذیه یا سیستم خنک کننده روغن در ماشین های هیدرولیک استفاده می شدند. سری جدید کنترل کننده های جریان 110 و 310 معیارهای جدیدی را برای اطمینان از پیشرفت فنی مداوم این محصولات تعیین می کنند، که در نگاه اول ساده به نظر می رسند اما در نگاه دقیق تر نشان می دهند که پیچیده هستند.

1: حلقهO- EPDM

2: پلی آمید 12 بهترین انتخاب مواد برای استفاده با آب گرم تا 100 درجه سانتی گراد است.

3: برای استفاده های سنگین ، یک ترکیب PPO  (پلی پروپیلن اکسید) تقویت شده با الیاف شیشه، ماده ای  است که برای قسمتهای بالا و پایین محفظه کنترل کننده جریان انتخاب شده است.

4: حلقه های تنظیم برای نمایش مقدار جریان.

ویژگی های اثبات شده و جدید

روش آزمایش شده تمیز کردن، که می تواند بدون برداشتن لوله از قسمت بالای محفظه انجام شود، در سری 110 و310 بدون تغییر باقی مانده است. تعویض حلقه O  با بلند کردن لوله از براکت و سپس کشیدن آن از طریق محفظه آسان است. قابلیت جدید شیر کنترل امکان کنترل دقیق جریان را فراهم می کند. آب بندی مضاعف دیسکت سوپاپ به طرف دسته ها و حرکت محوری که توسط دیسکت سوپاپ به جای حرکت شعاعی انجام می شود نیز در بخش کنترل کننده های جریان آب خنک کننده تازگی دارد. با این ویژگی ها، WITTMANN یک استاندارد جدید و بی سابقه را تنظیم می کند! این نوآوری های حیاتی باعث کاهش سایش حلقه های O و افزایش عمر مفید آنها می شود. خود حلقه های O از EPDM ساخته شده اند و مقاومت شیمیایی و حرارتی بالایی را ارئه می دهند. مانند قبل، لوله سنسور دما سنج مستقیما در آب برگشتی قرار می گیرد و بنابراین به نوسانات دما بسیار سریع پاسخ می دهد. برای به حداقل رساندن افت فشار داخل کنترل کننده جریان، سطح مقطع تا حد ممکن طراحی شده است، زیرا حداقل افت فشار یک مزیت تعیین کننده در فشار پایین سیستم است.

آپشن های جالب

همچنین شیرهای اضافی برای سری جدید 110 و 310 ارائه می شود ، مانند خاموش شدن مرکزی یا شیر Z برای مسدود کردن مرکزی تامین آب چندین مدار در صورت وقفه در چرخه تزریق. شیرهای خاموش کننده یا شیرهای E نیز موجود است که برای قطع جریان خنک کننده در مدارهای قالب جداگانه با قطع جریان آب خنک کننده استفاده می شود. شیرهای الکترونیکی معمولاً در ترکیب با حسگرهای دما که توسط سیستم کنترل دستگاه تزریق ارزیابی می شوند، استفاده می شوند. به این ترتیب ، کنترل دمای مدارهای خنک کننده قالب های جداگانه را می توان با پالس های خنک کننده انجام داد.

شیرهای خاموش کننده برقی و شیر خروجی اختیاری.

شیر خروجی به صورت اختیاری نیز موجود است که دارای یک اتصال هوای فشرده اضافی است و امکان تخلیه مدارهای قالب را معمولاً با خروج آب خنک کننده فراهم می کند.

مشخصات فنی

Series 110

وسیله ای ضروری برای ماشین آلات تزریق جهت مدارهای خنک کننده باز و بسته. حجم جریان به شرح ذیل می باشد.

محدوده جریان در مدار:

استاندارد 0-10 لیتر/دقیقه

بنا به درخواست:

AI ، مخروط های PVC

استاندارد:

اتصالات قالب با سوکت برنجی 12 میلی متری برای شیلنگ های 3/8 اینچی

بنا به درخواست:

اتصال رزوه دار با رزوه ای برنجی G 3/8 "

آپشن:

سوکت برنجی 14 میلی متری را برای شلنگ 1/2 اینچی ، یا سوکت برنجی 20 میلی متری را برای شلنگ 3/4 اینچی پیچ کرده است.

 

Series 310

تنظیم کننده بهینه جریان برای ماشین های قالب گیری تزریقی و بادی. افت فشار کم آن را برای بیشترین حجم جریان مناسب می کند. با این حال، با طراحی ویژه شیرهای تنظیم کننده ، تنظیم عالی و بازتولید دقیق حجم و درجه حرارت آب خنک کننده در مدارهای قالب مختلف را می توان برای حجم های کم جریان به دست آورد.

محدوده جریان در مدار:

استاندارد 0-30 لیتر در دقیقه

بنا به در خواست:

AL ، مخروط های PVC

استاندارد

اتصالات قالب برنجی G 3/8 "

آپشن:

با سوکت برنجی 14 میلی متری برای شلنگ 1/2 اینچی ، یا سوکت برنجی 20 میلی متری برای شلنگ 3/4 اینچی.


نظرات

    نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

       

سایر مقالات

افزایش بازده چیلر سانتریفیوژ
1400/6/24 14:08
افزایش بازده چیلر سانتریفیوژ
ادامه...

Dana Control